Kişisel sır

Http://www.pemuk.org/ için Gizlilik Politikası

Http://www.pemuk.org/ adresinden erişilebilen http://www.pemuk.org/ adresinde temel önceliklerimizden biri ziyaretçilerimizin gizliliğidir. Bu Gizlilik Politikası belgesi, http://www.pemuk.org/ tarafından toplanan ve kaydedilen bilgi türlerini ve bunları nasıl kullandığımızı içerir.

Başka sorularınız varsa veya Gizlilik Politikamız hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu Gizlilik Politikası yalnızca çevrimiçi etkinliklerimiz için geçerlidir ve http://www.pemuk.org/ adresinde paylaşıldıkları ve / veya topladıkları bilgilerle ilgili olarak web sitemizi ziyaret edenler için geçerlidir. Bu politika, çevrimdışı olarak veya bu web sitesi dışındaki kanallar aracılığıyla toplanan hiçbir bilgi için geçerli değildir.

Razı olmak

Web sitemizi kullanarak Gizlilik Politikamızı ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Topladığımız bilgiler

Sağlamanız istenen kişisel bilgiler ve bu bilgileri sağlamanızın istenmesinin nedenleri, kişisel bilgilerinizi vermenizi istediğimiz noktada size açıklanacaktır.

Doğrudan bizimle iletişime geçerseniz, adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, iletinin içeriği ve / veya bize gönderebileceğiniz ekler ve sağlamayı seçebileceğiniz diğer bilgiler gibi ek bilgiler alabiliriz.

Bir Hesap açtığınızda, ad, şirket adı, adres, e-posta adresi ve telefon numarası gibi öğeler de dahil olmak üzere iletişim bilgilerinizi isteyebiliriz.

Bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz

Topladığımız bilgileri aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde kullanıyoruz:

  • Web sitemizi sağlamak, işletmek ve bakımını yapmak
  • Web sitemizi geliştirmek, kişiselleştirmek ve genişletmek
  • Web sitemizi nasıl kullandığınızı anlama ve analiz etme
  • Yeni ürünler, hizmetler, özellikler ve işlevler geliştirin
  • Web sitesi ile ilgili güncellemeler ve diğer bilgileri sağlamak, pazarlama ve promosyon amacıyla, doğrudan veya müşteri hizmetlerimiz dahil ortaklarımızdan biri aracılığıyla sizinle iletişim kurmak.
  • Size e-posta gönderin • Sahtekarlık bulma ve önleme