Pemuk ..

1977 yılında kurulan Türkiye’ nin en faal model uçak kulübüne hoş geldiniz.

Yönetim Kurulumuz


NURİYE ERGENEKON
BAŞKAN
Faal Modelci
SEMRA SÖNMEZ
BAŞKAN YARDIMCISI
Rehber Öğretmen

GÜLAY ALBAYRAK
MUHASİP ÜYE
Faal Modelci
HURİYE PAZARÇEVİREN
GENEL SEKRETER
Faal Modelci

BURCU ERGENEKON
BASIN SÖZCÜSÜ
Faal Modelci

2017 Yılı Faaliyet Takvimimiz


14-15 EKİM imac Türkiye Şamp. İstanbul
12 KASIM FF Salon ATATÜRK KUPASI İstanbul
10 ARALIK Salon F3P Yarışması İstanbul

Güncel..

  • FAI linansslarının yenilenmesi ile ilgili duyuru Üyelere Özel bölümüne eklenmiştir. (7 Mart)
  • 2015 Yılı Faaliyet Takvimimiz düzenlenmiştir. (12 Subat)
  • Üyelerimize özel alan da Karar defteri sayfamız güncellenmiştir. 2014 yılına ait alınan kararlar imzalar ile birlikte eklenmiştir.(4 Ocak)

10 ARALIK 2017  F3P TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.ETAP

Adı Soyadı (gerekli)


E-posta (gerekli)


Doğum Yılı GÜN AY YIL (gerekli)


Lisans no (gerekli) :


Telefonu (gerekli) :


Kulübü (gerekli) :


Yarışma Bülteni

Yarışmacı
Doğum Yılı
Kulübü
LisansNo
Franco Gozzi
30.05.1958 Senior Kategorisi
IMUK
34-57-000344
Bülent Erdemir
1/1/1970
YKB
1
Serhad EKEN
09.08.1969
Hezarfen RC Kulübü
34
Volkan akşan
21/07/1988
Yapıkredi Spor Klübü
1
Burak Özer
04/07/1991
Ferdi
1
Bilgehan Öz
22/06/1971
Yapı Kredi Spor Kulübü
34-57-000351
Onur Akatay
13/06/1973
Yapı Kredi Spor Kulübü
34-57-000352
Mustafa Tanış
08.08.1996
Pemuk
1
Erkan Günemre
01/01/1969
Yapıkredi Spor Klübü
11
Kadir Gözüm
19/01/1966
Ferdi
1

 

 

F3P TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. ETAP 

YARIŞMA BÜLTENİ

10 Aralık 2017

F3P Türkiye Şampiyonası 2. Etap yarışması 10 Aralık 2017 tarihlerinde Kocaeli-Gebze Çayırova Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır.

Müsabakada F3P modelleri kullanılacaktır..

Organizatör: Türkiye Hava Sporları Federasyonu adına Gençlik Hizmetleri ve Spor Çayırova İlçe Müdürlüğü ile

 

Okumaya devam et

THSF SALON MODELLERİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. ETAP YARIŞMA SONUÇLARI
12 Kasım 2017 Pazar
                     
MİNİKLER SERBEST MODEL FERDİ SIRALAMA          
        R A  U N T L A R    
SIRALAMA ADI SOYADI Y.N KULÜBÜ 1. 2 3 4 5 TOPLAM  
1 Furkan Küçük 20 Daruşşafaka 42,89 50,00 40,8   43,33 136,22  
2 Emre Karakuş 17 Daruşşafaka 44,41 44,95 42,77   33,97 132,13  
3 Ali Bağtu Çakal 3 Bahçeşehir Koleji 7,25 30,64 30,30 36,21 44,14 110,99  
                     
MİNİKLER SERBEST MODEL TAKIM SIRALAMASI        
        R A  U N T L A R    
SIRALAMA KULÜBÜ Y.N ADI SOYADI 1. 2 3 4 5 TOPLAM TK PUANI
1 Daruşşafaka 20 Furkan Küçük 42,89 50,00 40,80   43,33 136,22 367,75
17 Emre Karakuş 44,41 44,95 42,77   33,97 132,13
4 Ali Kemal Çınar 9,00 23,35 17,86 40,25 35,80 99,40
2 Bahçeşehir Koleji 3 Ali Bağtu Çakal 7,25 30,64 30,30 36,21 44,14 110,99 309,10
31 Neslihan Keskin 13,83 11,91 36,77 41,47 32,03 110,27
33 Noyan Çelebi 24,95 14,45 29,95 27,53 30,36 87,84
3 Bahçeşehir Koleji 37 Tuna Yücel 28,31 29,86 26,33 23,34 17,03 84,50 233,54
12 Doruk Karaduman 30,76 24,29 29,15 19,36 23,19 84,20
29 Melih Duman 6,97 18,25 19,53 24,29 21,02 64,84
                     
GENÇLER SERBEST MODEL FERDİ SIRALAMA          
        R A  U N T L A R    
SIRALAMA ADI SOYADI Y.N KULÜBÜ 1. 2 3 4 5 TOPLAM  
1 Duygu Köse 8 Daruşşafaka   3,95 11,50 57,25 56,43 125,18  
2 Fadimenur Fidan 19 Daruşşafaka 36,58 41,40 30,18 38,73 31,48 116,71  
3 Kıvanç Kılavuz 27 Daruşşafaka 22,18 10,87 28,79 35,89 38,13 102,81  
                     
GENÇLER SERBEST MODEL TAKIM SIRALAMASI        
        R A  U N T L A R    
SIRALAMA KULÜBÜ Y.N ADI SOYADI 1. 2 3 4 5 TOPLAM TK PUANI
1 Daruşşafaka 8 Duygu Köse   3,95 11,50 57,25 56,43 125,18 344,70
19 Fadimenur Fidan 36,58 41,40 30,18 38,73 31,48 116,71
27 Kıvanç Kılavuz 22,18 10,87 28,79 35,89 38,13 102,81
2  Bahçeşehir 22 Hüseyin Avcu 31,00 25,86 28,53 32,89 33,17 97,06 259,26
13 Ege Erel 29,29 28,76 25,33 25,33 20,86 83,38
5 Arda Yapıcı 18,34 17,64 27,96 23,85 27,01 78,82
3 Bağcılar 30 Mücahit Doğan 8,24 33,49 23,19 19,4 24,74 81,42 225,98
9 Berkay Kurtul 11,09 19,19 23,20 14,02 30,48 72,87
14 Emir Ali CEBECİ 15,24 20,14 22,06 25,63 24,00 71,69
                     
GENÇLER KABİN MODELLER FERDİ SIRALAMA          
        R A  U N T L A R    
SIRALAMA ADI SOYADI Y.N KULÜBÜ 1. 2 3 4 5 TOPLAM  
1 Fatma Sude Eser 3 Daruşşafaka 21,69 125,41 166,29   133,44 425,14  
2 Ferdi Bozdogan 2 Daruşşafaka 39,87 85,81 26,14   66,50 192,18  
3 Eren Yaman 5 Daruşşafaka 27,95 13,91   78,54   120,40  
                     
BÜYÜKLERLER KABİN MODELLER FERDİ SIRALAMA        
        R A  U N T L A R    
SIRALAMA ADI SOYADI Y.N KULÜBÜ 1. 2 3 4 5 TOPLAM  
1 Yusuf Öztürk 12 Daruşşafaka 55,84 96,00 197,00 60,40 4,88 353,40  
2 Barış Veli Akın 14 Ferdi 31,50 36,54 29,55 34,83   102,87  
3 Artur Kuyumcuoğlu 13 Ferdi 15,00 15,44 29,55     59,99  
                     
GENÇLER ÇUBUK MODEL FERDİ SIRALAMA          
        R A  U N T L A R    
SIRALAMA ADI SOYADI Y.N KULÜBÜ 1. 2 3 4 5 TOPLAM  
1 Cansu Akdaş 14 Daruşşafaka  4,00 134,00 80,74 120,11   334,85  
2 Adnan Bahri Arslan 28 Daruşşafaka 47,00   103,12 55,74   205,86  
3 Beril Diyadibekirlio 15 Daruşşafaka 3,00 69,00 92,74 3,49   165,23  
                     
BÜYÜKLER ÇUBUK MODEL FERDİ SIRALAMA          
        R A  U N T L A R    
SIRALAMA ADI SOYADI Y.N KULÜBÜ 1. 2 3 4 5 TOPLAM  
1 Rafet Özalp 16 EÇE Havk 41,61 66,69 45,87 50,43 64,45 181,57  
2 Barış Veli Akın 42 Ferdi 21,76   9,80 29,28 13,58 64,62  
3 Bora Sığındere 44 EÇE HAVK 1,00 28,55 1,00     30,55  

 

BÜLTEN;

F.F. SALON MODELLERİ
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

(2. ETAP)

Yarışma Tarihi                     : 12 Kasım pazar 2017
Yarışma Sahası                    : Büyükçekmece Mimarsinan özel okulları
Yarışma Kategorileri      :

  1. Lastik Motorlu Çubuk Modeller (Gençler, Büyükler)
  2. Lastik Motorlu Kabin Gövdeli Modeller (Gençler, Büyükler)
  3. Serbest Kategori
    a)Çubuk (arı,Bambino) (Minikler)
    b)kabin serbest (Büyükler)

Ödüller                  :  Yukarda belirtilen kategorilerde ilk üçe giren yarışmacılara ödül verilecektir.

  • Minikler serbest ferdi: ilk 3 e madalya
  • Minikler serbest takım: kupa
  • Gençler çubuk ferdi: ilk 3 e madalya
  • Gençler çubuk  takım: kupa
  • Büyükler çubuk ferdi: ilk 3 e madalya
  • Büyükler çubuk takım: kupa
  • Gençler Kabin ferdi: ilk 3 e madalya
  • Büyükler Kabin ferdi: ilk 3 e madalya
  1. Müracaatlar yaş gurubu dikkate alınarak değerlendirilecektir.
  • Minikler                : 2009 – 2006
  • Gençler                  : 2007 – 2000   18 yaş altı. (31.12.2000 tarihi)
  • Büyükler               :  18 yaş üstü
  1. Tüm müracaatlar Pendik Sportif Havacılık Kulübü www.pemuk.org yarışma başvurusu sayfasından alınacaktır.
  2. Yarışmaya son başvuru tarihi 11 Kasım 2017’ dir. Kayıt yaptırmayanlar yarışmacı olarak nitelendirilmeyecek ve uçuş yapamayacaktır. Bu nedenle yarışmacıların kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

 

Organizasyon Sorumlusu: Ümit KESKİN
Yarışma Sorumlusu ve baş hakem: İsmet İLHAN
Jüri Üyeleri         : Fatih Ergenekon, N. Kemal Albayrak ,Ümit Keskin,Aslan Özyürek,İsmet İlhan

Hakemler             :
Bilgisayar Hakemi :Alper Ergenekon,
Zaman hakemleri: Tezcan Delibay, N.kemal Albayrak,C. Fatih Ergenekon, Fırat Keskin,Aslan Özyürek

Yarışma Programı :

09:00 – 09:14 Saygı duruşu ve İstiklal Marşı Açılış Konuşması
09:15 – 09:59 Kayıt ve antrenman uçuşları
10:00 – 10:50 Birinci uçuşlar
10:50 – 10:59 Ara
11:00 – 11:50 İkinci uçuşlar
11:50 – 11:59 Ara
12:00 – 12:50 Üçüncü uçuşlar
12:50 – 13:19 Öğle Arası
13:20 – 14:10 Dördüncü uçuşlar
14:10 – 14:19 Ara
14:20 – 15:10 Beşinci uçuşlar
15:10 – 15:29 Ara
15:30 – 16:00 Ödül Töreni

 

yarışma kuralları ve diğer bilgiler için lütfen yazının devamını okuyunuz .. 

Okumaya devam et